WhatsApp
0 530 179 96 52
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, aynı gün  içerisinde kargoya teslim edilir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri garantisi ile size teslim edilecektir. Teslim aldığınız ürünleri kargo görevlisi yanında kontrol ederek ve gerekli olduğu halde (taşıma esnasında kırılmış ürün veya ürünün eksik olması gibi hallerde) kargo görevlisine tutanak tutturarak info@evrenantik.com mail adresinden veya +90 530 179 96 52 numaralı telefon yada whatsapp üzerinden bize ulaşınız.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta yollanacak  yada kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size ulaşılacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.evrenantik.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur.

Sitemizden siparişini verdiğiniz ürünleri Havale / Eft ile  kredi karetı ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Kargo ile kapıda nakit ödeme seçeneğimiz yoktur. Ürünlerimizin kargolanma süresi ürünlerin stok durumuna göre değişiklik göstermektedir.  kargolama Suresi aynı günüdür. Havale/ EFT İle Yapılan ödemelerde Kargo Alıcıya aittir. Kargo ücretleri ürün desi/kg'ına göre farklılık gösterebilir. Bunların net tutarları ürün sayfalarında belirtilmiştir. Sanal post özelliği ile kredi kartı ödeme seçeneğimiz aktiftir. Aldığınız yada almak istediğiniz ürünleri Ankara/Siteler'de ki mağazamızdan görmeniz mümkündür. 

1 - Banka Havalesi

Bu seçeneği tercih edersiniz sitemizdeki banka bilgileri menüsündeki hesap numaralarından herhangi birine havale / eft ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra hangi ürünü aldığınızı ve hangi hesaba ödeme yaptığınızı bize e-mail, telefon yada sitemizde bulunan form üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.

  • Banka Havalesi ile ödeme yaptığınız taktirde ürününüz aynı gün kargoya verilir.
  • Banka Havalesi ile ödeme yaptığınız taktirde kargonuz Ankara içi en geç 1 gün içerisinde adresinize ulaşır.
  • Banka Havalesi ile ödeme yaptığınız taktirde kargonuz Ankara dışı en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.